Ako pracujeme

Prvé stretnutie (aj online): my sa predstavím Vám a Vy námSpoločne zistíme: Akú konkrétnu nehnuteľnosť chcete predať/prenajať? Čo je pre Vás dôležité dosiahnuť pri predaji – rýchlosť alebo čo najvyššiu cenu?


Zosumarizujeme písomné podklady k predaju Vašej nehnuteľnosti. Kúpnu zmluvu, katastrálnu mapu, darovaciu zmluvu, dedičské osvedčenie... Máte aj pôdorys nehnuteľnosti ? Technický stav, energetický certifikát, list vlastníctva, spoluvlastnícky podiel.....Záložné právo banky. Jednoducho všetko, čo s Vašou nehnuteľnosťou súvisí a má vplyv na jej úspešný predaj/prenájom.


Predstavíme Vám našu prácu, zrealizované predaje, dosiahnuté výsledky, služby, ktoré Vám ako firma poskytneme, marketingové nástroje predaja. 


Cena, marketing, podmienky našej spolupráceCena = najvýznamnejší faktor pri predaji Vašej nehnuteľnosti. Urobíme jej analýzu, porovnáme ceny podobných nehnuteľností v okolí tej Vašej, odpovieme si na otázky začínajúce sa na slovíčko “Prečo?“ a správne si nastavíme cenu nehnuteľnosti.


Prejdeme si postupy a možnosti predaja a podmienky našej vzájomnej spolupráce vrátane mojej odmeny za prácu.


Stanovíme si termíny, možnosti prezentácie Vašej nehnuteľnosti a spôsoby predaja.


Dohodneme si prehliadku Vašej nehnuteľnosti nielen preto, aby som ju „naživo“ videla, ale aj preto, aby sme sa mohli spoločne dohodnúť, ako Vašu nehnuteľnosť pripravíme na predaj.


Príprava Vašej nehnuteľnosti na predaj, home stagingPri home stagingu ide o to, aby sa interiér Vášho bytu alebo domu  skrášlil... drobnou dekoráciou, kvetom, usporiadaným nábytkom či vhodne zladenými textíliami.Čo najmä by sme mali urobiť, aby náš príbytok vyzeral príťažlivo ?


1. PORIADOK – jednoducho upracte svoj príbytok.. a urobte z neho jedno príťažlivé a upratané miesto


2. ULOŽTE NÁBYTOK – ten, ktorý máte k dispozícii. A ten, ktorý už nechcete, vyhoďte.


3. FARBY a KVETY - vymaľujte, ak je to potrebné. Farebne zlaďte dekorácie, oživte svoj príbytok kvetmi. ... a všetky ostatné úkony, ktorým sa v našej „realitnej branži“ hovorí home staging už nechajte na nás


Prezentácia Vašej nehnuteľnosti a jej prehliadky


FOTOGRAFIE/ VIDEO – iba od profesionálneho fotografa.


3D PREHLIADKA - moderný nástroj na virtuálnu "prechádzku" po Vašej nehnuteľnosti. Aj keď konkrétny klient má záujem o Vašu nehnuteľnosť, možno je natoľko časovo zaneprázdený, že nemôže prísť na osobné prehliadku ihneď.  A vtedy je pre neho 3D prehliadka vynikajúcím pomocníkom, ktorý mu umožní vidieť Vašu nehnuteľnosť "aj diaľku".


Aktívne vyhľadávanie záujemcov o kúpu


Nielen zverejnenie ponuky Vašej nehnuteľnosti na internetových portáloch, ale aj aktívny prístup k vyhľadávaniu potenciálneho kupujúceho prostredníctvom našich nástrojov a databázy klientov vedie k úspešnému predaju Vašej nehnuteľnosti.


Kompletné služby v jednom balíčku


Oslovenie potenciálnych zákazníkov a vhodná prezentácia Vašej nehnuteľnosti je proces, ktorý si vyžaduje množstvo času. Ale my tento čas využívame efektívne a Vy si už nemusíte robiť starosti, pretože túto prácu vykonáme za Vás a vďaka nášmu individuálnemu prístupu ku každému klientovi dokážeme vyriešiť všetky záležitosti, ktoré sa predaja týkajú, či už ide o znalecký posudok, komunikáciu s bankou kupujúceho, pomoc pri riešení hypotekárneho úveru a ďalšie procesy až po odovzdanie nehnuteľnosti do užívania novému vlastníkovi.


Právne služby


Spolupracujeme s renomovanou advokátskou kanceláriou, takže Vaše zmluvy sú v bezpečí. A rovnako aj dlhoročná spolupráca s notárskym úradom v Bratislave je zárukou poskytnutia kvalitných právnych služieb.


Odovzdanie nehnuteľnosti do užívania novému vlastníkovi


.. to je krásny záver našej spolupráce !