Ramonides s. r. o. - Náš tím

Tím našej realitnej kancelárie sa postará o poskytnutie profesionálnych služieb vrátane vypracovania zmlúv, obhliadok nehnuteľností a poradenstva.

Ing. Iveta Hestericová

Ing. Iveta Hestericová

majiteľ kancelárie, realitný maklér

+421 905 601 218

iveta.hestericova@gmail.com

Celý svoj profesijný život som „zasvätila“ realitám, pretože ma bavia. Aktívne sa im venujem už od roku 1997.
Keď sa dnes obzriem na tých viac ako 26 rokov práce s realitami, pociťujem radosť a uspokojenie. Radosť z toho, že som stovkám ľudí pomohla nájsť si vlastné, vysnívané bývanie. A uspokojenie? To pramení z dobre vykonanej práce, zo spokojnosti mojich klientov, z pokory, ktorej som sa musela naučiť, vďačnosti a z lásky. K ľudom aj k životu.

Silnou motiváciou pri každom jednom obchodnom prípade sú pre mňa dobré vzťahy. Pretože peniaze sa rýchlo minú, ale vzťahy pretrvávajú. A mne veľmi záleží na tom, aby boli tieto vzťahy medzi mnou a mojimi klientami čo najlepšie a aby pretrvali aj po ukončení obchodu.

Ak sa spýtate, čo ma počas takého dlhého obdobia najviac baví na nehnuteľnostiach, odpoviem Vám, že je to „príbeh“. Pretože každá nehnuteľnosť má svoj vlastný príbeh. A tiež to, že túto prácu nerobím iba kvôli peniazom, ale neustále sledujem vyšší princíp - pomáham ľuďom nájsť si svoj vysnívaný domov.

S každým klientom pracujem OSOBNE.
A budem rada, ak sa rozhodnete pre spoluprácu so mnou!

Pretože „nehnuteľnosť Vám dnes predá každý, ale rozdiel je v poskytnutých službách a prístupe ku klientovi“. A ja verím, že môj osobný prístup bude pre nás spoločným prínosom.

Referencie: www.javorovaalej.sk 148 pozemkov

11 radových rodinných domov Javorová alej

rodinné domy Hamuliakovo Pastierska ulica

bungalowy Javorová alejMaklér má 7 ponúk
Bc. Tereza Anna Jamnická

Bc. Tereza Anna Jamnická

Makler

0911774527

jamnicka@ramonides.sk

Maklér má 2 ponuky
Ing. Roman  Hesteric

Ing. Roman Hesteric

Technická podpora

0949426071

rhe@post.sk

Maklér má 1 ponuku